Płomień Trześń - LZS Wola Rzeczycka 5:6 (0:6)

LZS Wola Rzeczycka: Marek Sobolewski, Mateusz Stanek, Marcin Chamot, Kamil Stańkowski, Łukasz Chamot, Michał Jaskowski.

LZS Wola Rzeczycka: Kamil Temporale, Marek Puzio (Marcin Stelmach 46"), Paweł Piotrowski, Paweł Cholewa (Adrian Drzewi 20"), Łukasz Chamot, Seweryn Jaskowski, Marcin Chamot, Mateusz Stanek, Kamil Stańkowski, Marek Sobolowski, Michał Jaskowski.

Sędziowie: Grdeń, Lasota A, Nowak P

• Komentarzy [4]
  • czytano: [785]

autor: ~anonim 2014-06-09 18:46:26

avatar TRZEŚŃ-WOLA 5:6(0-6) skład Woli TEMPORALE,PUZIO(45 STELMACH),PIOTROWSKI,PAWEŁ CHOLEWA(20 DRZEWI),Ł.CHAMOT,S.JASKOWSKI,M.CHAMOT,ST ANEK,K.STAŃKOWSKÎ.SOBOLEWSKI,M.JASKOWSKI . Gole Sobolewski,Stanek,M.Chamot,Stańkowski,Ł. Chamot .M. Jaskowski,

autor: panie500 2014-06-09 19:59:05

Profil panie500 w Futbolowo Gole szczegółowo:
Pierwsza połowa dla Woli Rzeczyckiej. Gramy mądrze i strzelamy bramki.
9' 0:1 Sobolewski Marek
14' 0:2 Stanek Mateusz
28' 0:3 Chamot Marcin
34' 0:4 Stańkowski Kamil
39' 0:5 Chamot Łukasz
41' 0:6 Jaskowski Michał

Wygrywamy 6:0 do przerwy. Z powodu kontuzji z boiska zszedł Simba w 23 min. W przerwie wszedł Saper i niestety był to koniec zmian gdyż było tylko dwóch na rezerwie co w połączeniu z upałem zdecydowanie nas osłabiło. Nikomu jednak do głowy nie przychodził scenariusz jaki wydarzył się w drugiej połowie.

51' - 1:6 Zawodnik Trześni
55' - 2:6 Zawodnik Trześni
56' - 3:6 Zawodnik Trześni
75' - 4:6 Zawodnik Trześni
77' - 5:6 Zawodnik Trześni

autor: panie500 2014-06-09 20:00:14

Profil panie500 w Futbolowo Gospodarze grali spokojnie. Mimo ciężkich strat z pierwszej połowy zdawało się że całkowicie zapomnieli o tym co się przed chwilą stało. Utrzymywali się przy piłce, grali bez nerwów i strzelali bramki . Na szczęście od 80 minuty napór Płomienia osłabł i jego strzelanie skończyło się na piątym golu.
Wywozimy 3 punkty ale był to mecz jakich mało. Ciekawostką jest to że wszystkie 11 goli w tym spotkaniu padło do jednej bramki (ta od strony Sandomierza).
Szacunek należy się drużynie rywala za walkę do końca. Podziękowania dla naszych zawodników za wysiłek i niełatwe zwycięstwo w 30 stopniowym upale